Thumbnail image
Shampon për flokë Lavera 200 ml
8.99 € 12.34 € (-27%)
Përshkrimi

Shampon Kondicioner që rigjeneron flokët me ekstrakt nga trëndafilat dhe një kompleks efektiv prej katër proteinave ushqyese dhe keratinës. Vajrat bioaktive të rralla avokado dhe arra japin lëkurës dhe flokëve ushqimin e nevojshëm për t'i bërë ato elastike të parezistueshme.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 4021457619948
Kodi i produktit kLV012

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen