Thumbnail image
Shirit me ngjitës të dyanshëm, 3 copë
1.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shirita ngjitës të dyanshëm, që ndihmojnë shumë në shtëpi për shembull, për lidhjen e pasqyrave, pllakave qeramike, fotografive dhe të ngjashme. Pakoja përmban 3 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 330 x 20 x 120 mm
Pesha Rreth 0.082 KG
GTIN 8711252493473
Kodi i produktit 8711252493473

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen