Thumbnail image
Shkëlqyes i buzëve Estee Lauder Pure Color, 7 ml
30.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Jepini buzëve tuaja volumë natyral me ngjyrë të bukur rozë me ndihmën e shkëlqyesit nga Estee Lauder. Produkti i krijuar nga acidi hilauronik dhe ekstrakti i mentës do iu sjell pamje të bukur dhe natyrale si dhe freski afatgjate.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Shkëlqyes për buzë
GTIN 887167143005
Kodi i produktit kEL346

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen