Thumbnail image
Shkumë flokësh Nivea Care & Hold 150 ml
3.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë flokësh nga Nivea që siguron stil më të bukur të flokëve. Ky produkt rigjeneron flokësh, krihet lehtë dhe nuk i djeg ato. Shumë efektiv, I nevojshëm për të gjitha femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Forcues
GTIN 9005800283692
Kodi i produktit kNI88609

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen