Thumbnail image
Shkumë rroje Nivea Sensitive Cooling 200 ml
8.05 € 8.37 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mos luftoni më acarimin dhe skuqjen e lëkurës tuaj gjatë rruajtjes. Shkuma e rrojës nga Nivea është 0% alkool dhe përshtatet me lëkurë të ndjeshme. Ndjeni freski në lëkurë gjatë rruajtjes. Përmban ekstrakte të kamomilit dhe algave qetësuese të cilat hidratojnë, freskojnë dhe mbrojnë lëkurën nga acarimi. Ndjenja e freskisë vie nga përmbajtja e agrumeve.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800249216
Kodi i produktit kNI88541

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen