Thumbnail image
Shkumë rroje Original Nivea 200 ml
8.37 €
Përshkrimi

Shkumë e veçantë e butë për meshkujt me lëkurë normale ose të thatë, siguron rruajtje të avancuar me teknologjinë Ultra Glide për lëkurë të lëmuar, të rruar dhe të hidratuar pa ndjenja të tensionuara.Përmban aloe vera dhe vitamina që parandalojnë tharjen dhe ndjenjën e lëkurës së shtrënguar pas rruajtjes.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 4005808756520
Kodi i produktit kNI81700

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen