Thumbnail image
Shpatull BBQ Collection
3.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo shpatull me bisht të drurit dhe kokë të qëndrueshme në temperatura të larta është mjaft e përshtatëshme për pregaditjen e ushqimit tuaj. Pesha e saj është 0.188kg dhe ka përmasa 440x20x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 440 x 20 x 100 mm
Pesha Rreth 0.188 KG
GTIN 8711252347714
Kodi i produktit 8711252347714

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen