Thumbnail image
Shportë biciklete Dunlop
7.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Keni nevojë të shkoni në market apo diku tjetër me biciklet por nuk keni ku ti vendosni produktet, atëherë ne kemi produktin adekuat për ju. Shporta nga brendi botëror Dunlop e cila përbëhet prej një kualiteti të lartë, vendoset dhe hiqet shum lehtë. Dimenzionet e shportës janë 34 x 26 x 38 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 340 x 260 x 380 mm
Pesha [g] 791
GTIN 8711252417042
Kodi i produktit 8711252417042

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Shporta

Zamire e premte, 21 gusht 2020

Shume praktike

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen