Thumbnail image
Sifon Cuisine Elegance.
1.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sifon parandalon bllokimin e lavamanit i cili shkaktohet prej pastrimi të enëve. Ka kualitet të lartë dhe në pako janë 3 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Cuisine Elegance
Madhësia 10 x 120 x 300 mm
Pesha Rreth 0.066 KG
GTIN 8711252664439
Kodi i produktit 8711252664439

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen