Thumbnail image
Solucion për largim grimi Loreal Paris 400 ml
10.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Solucioni pastrues nga Loreal Paris nuk përmban alkool, nuk than lëkurën, nuk irriton atë dhe e tonifikon butësisht. I dizajnuar për pastrim të thellë dhe largim të grimit që në të njejtën kohë hidraton dhe i jep fytyrës ndjenjë të këndshme freskie.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Ujë
GTIN 3600523461066
Kodi i produktit kLO712

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen