Thumbnail image
Solucion për largim grimi Mixa 125 ml
10.49 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Solucioni për largimin e grimit nga sytë i përshtatshëm edhe për sytë më të ndjeshëm. I dizajnuar për pastrim të thellë dhe largim të grimit me përbërje vajore dhe ekstrakt trëndafili që në të njejtën kohë hidraton dhe i jep fytyrës ndjenjë të këndshme freskie.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Solucion për largimin e grimit
GTIN 3600550305036
Kodi i produktit kMI007

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen