Thumbnail image
Spërkatës vaj për veturë, 100ml
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky spërkatës i sjell nga kompania Dunlop është dizajnuar për veturë. Është i lehtë në përdorim dhe është i kualitetit të lartë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 125 x 50 x 65 mm
Pesha Rreth 0.162 KG
GTIN 8711252068572
Kodi i produktit 8711252068572

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen