Thumbnail image
Deodorant Collistar 100 ml
16.06 € 16.32 €
Përshkrimi

Deodoranti i butë është zhvilluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme me një tendencë të acarimit. Përbërja pa alkool, parfum dhe paraben minimizon rrezikun e acarimit ndërsa garanton freski afatgjate dhe efektin antibakterial. Përmban vajra bimore dhe glicerinë që hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën dhe aloe vera dhe kamomil që e mbajnë lëkurën të butë dhe të freskët.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 8015150251129
Kodi i produktit kCS015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen