Thumbnail image
Syze dielli Benetton BE822R4
35.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Syze dielli për femra nga Benetton me dizajn Italian me ngjyrë moderne të bardhë, ndërkaq xhamat janë me ngjyrë të zezë. Syzet kanë për funksion mbrojtjen nga rrezet UV. Shumë të bukura dhe praktike, të nevojshme për sezonën pranverë-verë.

Cilësitë

Prodhuesi Benetton
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit verë
Sezona Pranverë - Verë 15
GTIN 8482174274
Kodi i produktit mBE0011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen