Thumbnail image
Tavolinë afër shtratit Homestyle
27.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Stili, dizajni dhe kualiteti të gjitha të kombinuara në një vend. Tavolina Homestyle është e pështatshme në çdo shtëpi dhe i jep një zbukurim të mirë shtëpis. Tavolina ka këto përmasa 40x36x43.5cm dhe peshon afër 9kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Homestyle
Madhësia 80 x 400 x 410 mm
Pesha Rreth 8.950 KG
GTIN 8711252016313
Kodi i produktit 8711252016313

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen