Thumbnail image
Tendë për dy persona CampActive
18.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo tendë është nga materiali mjaft i qëndrueshëm, e përsosur për dy persona dhe vjen me ngjyrë të gjelbërt. Tenda ka peshë 1.336kg dhe përmasa 200 x 120 x 100 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Pesha Rreth 1.336 KG
GTIN 8711252326184
Kodi i produktit 8711252326184

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen