Thumbnail image
Tripod Hama STAR 63
46.50 € 59.50 € (-22%)
Përshkrimi

Tripodi Hama STAR 63 vjen me 3 këmbë dhe kokën rrotulluese 3D për t'ju sjellur fotografi në kënde të ndryshme ( portret apo "landscape) të peisazheve tuaja të preferuara. Tripodi ka gjatësi maksimale 166 cm dhe gjatësi minimale 66 cm dhe mund të mbaj peshë deri në 4,000 g.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit China
Pesha [kg] 1,74
Prodhuesi Hama
Pesha maksimale [kg] 4
GTIN 4007249041630
Kodi i produktit 213557

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

film

[email protected] e shtunë, 25 korrik 2020

film

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen