Thumbnail image
Tripod Hama STAR 75
25.50 € 31.50 € (-19%)
Përshkrimi

Mbajtës (tre këmbësh) alumini me bravë e levë i projektuar për kamera. Trekëmbëshi është i pajisur me një kokë 3D për portrete dhe peisazhe, një pllakë të lëshimit, për zëvendësimin e shpejtë dhe të lehtë të pajisjes. Natyrisht, trekëmbëshi është i qëndrueshëm me një tip gome dhe lartësi të rregullueshme. Mbajtës i rrumbullakët prej 1/4 " (6,4 mm), pesha 620 g, lartësia maksimale 125 cm, lartësia minimale 42.5 cm, kapaciteti i ngarkesës 500 g.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Pesha [kg] 0,62
Prodhuesi Hama
GTIN 4007249041753
Kodi i produktit 213558

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen