Thumbnail image
Shkopinj për pistoleta ngjitëse
1.49 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta shkopinj vijnë në paketim rreth 12 copa dhe po ashtu kéta tuba me ngjitësa përdoren për ngjitësa të nxehtë. Pesha: 0.059Kg, madhësia: 160x20x75mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 160 x 20 x 75 mm
Pesha Rreth 0.059 KG
GTIN 8711252797526
Kodi i produktit 8711252797526

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen