Thumbnail image
Vaj kundër akneve Holistic Skin Cleansing, 50 ml
11.17 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Holistic sjell vajin e krijuar nga një mori përbërësish natyral që do të heqin të gjitha shenjat e akneve nga lëkura juaj. Aplikojeni 2 deri në 5 herë në ditë për të përmirësuar lëkurën, parandaluar krijimin e akneve si dhe për të balancuar strukturën e saj për një lëkurë të freskët dhe të shëndetshme.

Cilësitë

Përbërja Vaj vaji sojë, bimore nuk është OMGJ vaj Dart, vaj ulliri i rregulluar i butë, vaj Bubble, vaj LZS gruri embrion, Lavandin BIO, Ylang-ylang vaj, OTTO vaj Damask u rrit, vaj esencial limon, vaj grejpfrut, ekstrakt Core Grapefruit, (Tree Tea), Vajrat Orange, Mustardë Sage Silicë BIO, Yellow Chamomile Silica Chamaemelum nobile, Anthemis
Prodhuesi Holistic
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Yndyrshme
GTIN 8594057390266
Kodi i produktit kHOL021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen