Thumbnail image
Vaj për flokë dhe trup Mixa 250 ml
10.08 € 10.48 € (-4%)
Përshkrimi

Vaji për flokë dhe trup nga kompania Mixa vjen si risi për mirëmbajtjen dhe përmirësimin e fibrave të flokutë dhe lëkurës. Për shkak të përbërjes me Omega 8 dhe glicerinë qetëson dhe zbutë lëkurën. Acarimet dhe irritimet janë të menaxheshme dhe largohet shumë shpejtë me këtë produkt. Gjithashtu nuk ndikon në pH-në e lëkurës dhe minimizon reaksionet alergjike. Mund të përdoret edhe për bebe dhe fëmijë.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Grupmosha Fëmijë
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3600550929324
Kodi i produktit kMI051

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen