Thumbnail image
Vaj për flokë Garbier Fructis 150 ml
9.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Flokët kanë nevojë për kujdes të shtuar dhe të vazhdueshëm. Garnier sjellë për ne vajin i cili forcon fijen e flokut dhe rikthen elasticitetin e saj. Me ekstrakt natyral nga vaji Arganit, ky produkt arrin të kthejë volumin dhe shkëlqimin e tyre. Tani flokët tuaj do të jentë të butë si mëndafshi.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3600541214804
Kodi i produktit kGA373

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen