Thumbnail image
Vaj për lëkurë La Chevre Ad Fontes, 30 ml
16.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një kombinim unik i vajrave të rralla natyrale. Vaji Ad Fontes është dizajnuar veçanërisht për lëkurë të pjekur dhe të thatë. Ajo nuk përmban preservativa sintetike ose ngjyra. Ky vaj është gjithashtu i përshtatshëm për trajtimin e lëkurës së ndjeshme të thatë, duke krijuar një sipërfaqe të butë, të yndyrshme.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 8595111840017
Kodi i produktit kLCH145

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen