Thumbnail image
Vaj për relaksim Clarins, 100 ml
51.58 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përfitoni sens të relaksimit dhe hiqeni qafesh stresin dhe tendosjen nëpërmjet vajit relaksues Clarins. I krijuar nga vaji i portokalit, kamomilit, bazilit dhe lajthisë, ky produkt do të përkujdeset ndjeshmërisht për lëkurën tuaj duke e ushqyer dhe hidratuar për gjatë tërë ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3380810513103
Kodi i produktit kCL1151310

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen