Thumbnail image
Sprej ndryshku për vegla të punës 250ml + 25ml
5.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky sprej i sjellur nga kompania Dunlop është dizajnuar për vegla. Heq korezionin, lagjështinë dhe kërcitjen. Është i lehtë në përdorim dhe është i cilësisë së lart

Cilësitë

Origjina Angli
Prodhuesi Wd40
Madhësia 55 x 55 x 220 mm
Pesha Rreth 0.316 KG
GTIN 5032227490758
Kodi i produktit 5032227490758

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen