Thumbnail image
Vegla për grill BBQ Collection
8.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pa këto vegla as që do të mendohet pregaditja e grillit në piknikun tonë, përbëhet nga 6pjesë dhe materiali metalik. Pesha:0.633kg, madhësia:37x98x465mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 37 x 98 x 465 mm
Pesha [g] 633
GTIN 8711252326870
Kodi i produktit 8711252326870

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

https://gjirafamall.com/shtepi-kopesht-mobileri-1/kopesht-2/zgare-aksesore-1/aksesore-80/vegla-nga-bbq-collektion-1

Besim e enjte, 30 prill 2020

Cilesia shum e mire ! Ju faleminderit

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen