Thumbnail image
Vegla për grill, 3 pjesë
7.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto vegla janë shumë të nevojshme për grill, sepse ju lehtësojnë përgatitjen e ushqimit. Kompleti përbëhet nga 3 pjesë, kanë peshë 0.400 kg dhe përmasa 6x33 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 40 x 64 x 335 mm
Pesha 0.400 KG
GTIN 8711252563046
Kodi i produktit 8711252563046

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen