Thumbnail image
Vileda windomatic
53.16 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastruesi me fuqi të vakumit Vileda Windomatic për dritare është zgjedhja e përsosur për pastrim modern dhe të lehtë të dritareve. Me 2 nivelet e saj të energjisë elektrike, ajo thith të gjitha njollat brenda sekondave dhe nuk lë njolla. Nuk ka nevoj më për pastrim të mundimshëm të dritareve falë kësaj teknologjie intuitive.

Cilësitë

Prodhuesi Vileda
Origjina Gjermani
Temperatura e ruajtjes 5°C - 15°C
GTIN 4023103182141
Kodi i produktit 4023103182141

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen