Thumbnail image
Zbutës për lëkurë Dior Repairing Moisturizing Emulsion, 50 ml
93.11 €
Përshkrimi

Hidratues shumë efektiv i cili rrit rigjenerimin e qelizave dhe lufton radikalet e lira, duke ruajtur lëkurën rinore. Ajo jep lagështinë e nevojshme dhe thellësisht hidraton, unifikon tonin e lëkurës, siguron pamjen e përsosur, forcon lëkurën dhe konturet e fytyrës, ka efekte shërimi dhe rregullimi anti-inflamator. Aplikoni çdo mëngjes dhe mbrëmje.

Cilësitë

Prodhuesi Dior
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3348900760745
Kodi i produktit kDI216

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen