Thumbnail image
Abazhure, 10 copë
3.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Abazhure të vockla me dizajn kompakt dhe vizatim të drerit verior. Pakoja përmban 10 copë me diametër prej 50mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 50 x 60 x 50 mm
Pesha Rreth 0.252 KG
GTIN 8716201782400
Kodi i produktit 8716201782400

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen