Thumbnail image
Shishe Dulop, 750ml, e hirtë
2.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shishe për ujë me kualitet të lartë nga brandi Dunlop. Bidoni ka përmasat 24x7cm dhe mund të mbaj sasi të ujit deri në 750ml.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Ngjyra Hirtë
Madhësia 240 x 70 x 70 mm
Pesha 0.191 KG
GTIN 8711252042725
Kodi i produktit 8711252042725

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen