Thumbnail image
Bimë akuariumi, vjollcë
1.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bimë akuariumi me ngjyra të ndryshme, të cilat zbukurojnë dhe i japin jetë akuariumit. Kanë peshë prej 0.038g.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Comfort
Ngjyra Vjollcë
Madhësia 15 x 180 x 50 mm
Pesha 0.038 KG
GTIN 8711252983301
Kodi i produktit 8711252983301

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen