Thumbnail image
Blender Dunlop, 1.5L, 300W
29.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky blender vjen nga Dunlop me një dizajn klasik, me bazë metali dhe gotë plastike me kapacitet deri në 1.5 L dhe dimensione të përgjithshme prej 175 x 175 x 385 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 175 x 175 x 385 mm
Pesha 1.583 KG
GTIN 8711252012759
Kodi i produktit 8711252012759

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen