Thumbnail image
Skallper, 7.5cm, 4 copë
1.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky skallper shumë i mprehtë është prodhuar nga kompania Craft, ka material çeliku dhe ka formë ergonomike.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Craft
Madhësia 5 x 25 x 70 mm
Pesha Rreth 0.057 KG
GTIN 8711252057361
Kodi i produktit 8711252057361

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen