Thumbnail image
Brisk xhepi, 5në1
2.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brisk xhepi me 5 funksione të ndryshme. Ky aksesor ka material nga metali dhe dizajn kompakt për ta marrë me vete kudo. Dimensionet e tij janë 155 x 13 x 88mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Madhësia 155 x 13 x 88 mm
Pesha 0.078 KG
GTIN 8711252060798
Kodi i produktit 8711252060798

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen