Thumbnail image
Brisk xhepi + këllëf, 01
6.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brisk xhepi me kualitet të lartë, me dizajn mjaft estetik nga metali dhe druri. Bashkë me të vjen edhe këllëfi për vendosjen e tij me ngjyrë të zezë. Brisku ka dimensione prej 15 x 162 x 177 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Modeli 1
Madhësia 42 x 16 x 190 mm
Pesha 0.154 KG
GTIN 8711252157740
Kodi i produktit 8711252157740

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen