Thumbnail image
Brushë për grill 2në1 BBQ Collection
4.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brushë e cila ju mundëson që ta pastroni grillin tejet lehtë, pas asnjë vështirësi. Kjo brushë vjen me peshë 0.229kg dhe përmasa 460 x 30 x 100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 460 x 30 x 100 mm
Pesha 0.229 KG
GTIN 8711252347745
Kodi i produktit 8711252347745

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen