Thumbnail image
Brusha çeliku Kinzo
4.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brusha çeliku me madhësi dhe dendësi të ndryshme. Kompleti përfshin 3 brusha të ndryshme. Brushat peshojnë 0.291 kg dhe kanë dimensione 48 mm, 53 mm dhe 73 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 55 x 100 x 115 mm
Pesha [g] 291
GTIN 8711252546780
Kodi i produktit 8711252546780

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen