Thumbnail image
Brusha për lyerje e markës Kinzo
5.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto brusha vijnë në paketim rreth 10 copa dhe ato janë shumë të holla. Pesha: 0.355Kg, madhësia: 290x30x380mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 290 x 30 x 380 mm
Pesha Rreth 0.355 KG
GTIN 8711252794389
Kodi i produktit 8711252794389

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen