Thumbnail image
Brushë pastrimi për grill BBQ Collection
2.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brusha për pastrimin e grillit tuaj përbëhet nga doreza plastike dhe dy pjesë me brusha, ku njëra eshte me fije plastike dhe tjetra metalike. Pesha e saj është 0.130 kg dhe ka këto përmasa 100 x 70 x 150 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 100 x 70 x 150 mm
Pesha Rreth 0.130 KG
GTIN 8711252919287
Kodi i produktit 8711252919287

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen