Thumbnail image
Brushë pastrimi për grill BBQ Collection
5.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set brushash lehtëson pastrimin e grillit tuaj. Brushat vijnë me peshë 0.437 kg dhe përmasa 35 x 175 x 515 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 35 x 175 x 515 mm
Pesha Rreth 0.437 KG
GTIN 8711252072906
Kodi i produktit 8711252072906

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen