Thumbnail image
Brushë për grill BBQ Collection
5.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo brushë është e dizajnuar posaçërisht për pastrimin e grillit lehtë e pa vështirësi. Brusha vjen me peshë 0.566kg dhe përmasa 90 x 160 x 440 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 90 x 160 x 440 mm
Pesha Rreth 0.566 KG
GTIN 8711252074436
Kodi i produktit 8711252074436

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen