Thumbnail image
Brushë për metale e markës Kinzo
8.33 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brusha për metale vjen në paketim 2 copa dhe ajo përdoret për pastrimin e metalit. Pesha: 0.375Kg, madhësia: 30x342x110mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 30 x 342 x 110 mm
Pesha [g] 375
GTIN 8711252227702
Kodi i produktit 8711252227702

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen