Thumbnail image
Çadër me lule, vjollcë
5.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çadër me dizajn të bukur, me ngjyrë të kaltër dhe lule me ngjyra të ndryshme. Ky aksesor inimizohet dhe vjen me një mbështjellës. Dimensionet e saj janë 50 x 50 x 280 mm.

Cilësitë

Ngjyra Kaltër
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 50 x 50 x 280 mm
Pesha Rreth 0.377 KG
GTIN 4012428722743
Kodi i produktit 4012428722743

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen