Thumbnail image
Çanta sporti për udhëtime, portokalli
12.83 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta sportive e dizajnuar nga brendi Dunlop, enkas për udhëtime dhe bartje. Ka material të fortë e të qëndrueshëm, disa xhepa të jashtë dhe rryp të gjatë dhe të shkurtër, si dhe dimensione prej 310 x 300 x 610 mm.

Cilësitë

Materiali Poliestër
Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Ngjyra Portokalltë
Madhësia 310 x 300 x 610 mm
Pesha Rreth 0.800 KG
GTIN 8711252415420
Kodi i produktit 8711252415420

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen