Thumbnail image
Çantë për udhëtime, kaltër
6.66 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta që shërben sidomos gjatë udhëtimeve për dizajnin e tyre kompakt dhe materialin e qëndrueshëm që thahet shumë shpejt nëse laget. Dimensionet e saj janë 470 x 205 x205 mm dhe bartin peshë deri në 10 litra.

Cilësitë

Materiali Poliestër
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 470 x 205 x 205 mm
Pesha [g] 166
GTIN 8711252864358
Kodi i produktit 8711252864358

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen