Thumbnail image
Çantë e dorës për plazh, vjollcë
7.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta për femra me dizajn mjaft praktik, me material të qëndrueshëm dhe dimensione prej 270 x 130 x 430 mm. Ky model vjen me ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Materiali Kallam
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Vjollcë
Madhësia 270 x 130 x 430 mm
Pesha 0.333 KG
GTIN 8711252023472
Kodi i produktit 8711252023472

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Qanta

Ilirjana e hënë, 1 prill 2019

Shume e kenaqur

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen