Thumbnail image
Çantë letre
1.13 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë me vegjë e bërë me material të letrës dhe me fotografi të personazhit të animuar Minions. Çanta ka këto madhësi 32x26x10cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 320 x 100 x 260 mm
Pesha Rreth 0.067 KG
GTIN 8718803178988
Kodi i produktit 8718803178988

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen