Thumbnail image
Çantë Port Designs SYDNEY për laptop 15,6" apo tablet 10.1", e zezë
46.50 € 49.50 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Port Designs është ekspert në mirëmbajtjen e laptopëve apo tabletëve, si dhe ka studion e vet për dizajn në Paris. Ai ka lansuar këtë çantë për laptopë 15.6 " si dhe tablet 10.1". Është çantë egronomike dhe mund të bartet përmes dorezës apo rripit të krahut i cili edhe mund të hiqet. Pjesa e butë e brendshme mbron pajisjen nga çfarëdo gërvishtje. Xhepi i parëm është shume i përshtatshëm për mbajtjen e mbushësit dhe gjësendeve të përditshme ndërkaq ka edhe nje xhep tjetër më të vogël për telefon apo pajisje të tjera të vogla elektronike, Është e ndërtuar nga poliesteri dhe ka dimesionet 430 x 305 x 70 mm

Cilësitë

Origjina Francë
Ngjyra Zezë
Prodhuesi Port Designs
GTIN 3567041350725
Kodi i produktit 215187

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen