Thumbnail image
Çantë prej letre me motive - Snowman
1.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë prej letre si dhuratë me motive nga festat e fundvitit. Kjo dhuratë ka dimensione prej 320 x 110 x 270 mm dhe peshon 92g.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Modeli 1
Madhësia 320 x 110 x 270 mm
Pesha Rreth 0.114 KG
GTIN 8711252048871
Kodi i produktit 8711252048871

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen